• DZIEŃ ZIEMI - maluszki

Nowa galeria DZIEŃ ZIEMI - maluszki została dodana do albumu fotograficznego

Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego, na pozór niewielkiego ludzkiego działania, zależy od każdego z nas”

Florian Plit

Podczas obchodów Dnia Ziemi Maluszki zastanawiały się co dobrego mogą zrobić dla naszej planety? W tym dniu dzieci poznawały zasady, których należy przestrzegać, aby chronić środowisko naturalne, uczyły się poprawnego segregowania śmieci, wykonywały prace plastyczne oraz poznały trudne słowo recykling. Wszystkie ich działania miały na celu podkreślenie, jak ważne jest zaangażowanie na rzecz ochrony naszej planety oraz rozbudzenie w dzieciach potrzeby dbania o naturę. Przyszłość ZIEMI, to nasza przyszłość.

• Dzień Ptaków

Nowa galeria Dzień Ptaków została dodana do albumu fotograficznego

Na początku kwietnia obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Ptaków. Dzieci poznały ich budowę, dowiedziały się, co ptaki jedzą, jakie ptaki odlatują zimą. Przedszkolaki wzięły udział w zabawach związanych z tematyką ptasią min. "Koncert ptaków". W formie teatrzyku słuchały opowiadania "Mieszkanie do wynajęcia" i wykonały piękne ptaki z papieru.

• Powitanie Wiosny

Nowa galeria Powitanie Wiosny została dodana do albumu fotograficznego

21 marca przedszkolaki powitały Wiosnę. Dzieci słuchały wiersza o oznakach wiosny, odgadywały zagadki, wykonały improwizację taneczną z bibułkami, uczestniczyły w zabawach ruchowych i wykonały pracę plastyczną - bociana. Piękna, słoneczna pogoda zachęciła by wyjść na spacer.

• Dzień Cukiernika

Nowa galeria Dzień Cukiernika została dodana do albumu fotograficznego