• Informacje o placówce

•

• Gminne Przedszkole w Palikówce jest przedszkolem publicznym. Organem prowadzącym przedszkole jest Urząd Gminy Krasne. Organem sprawującym nadzór pedagogiczny jest Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
          • Do przedszkola uczęszczają dzieci w wieku od 3 do 6 roku życia. Po indywidualnym rozpatrzeniu mogą uczęszczać również dzieci młodsze 2,5 letnie.
          • Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6.30 - 16.30.
          • Gminne Przedszkole w Palikówce mieści się w wolnostojącym budynku. Ma dwie duże sale zajęć przeznaczone dla pięćdziesięciu dzieci, salę do zajęć dodatkowych, szatnię, wspólną łazienkę dla dzieci i własne zaplecze kuchenne. Sale dydaktyczne są estetyczne, posiadają nowe kąciki zabaw, atrakcyjne pomoce dydaktyczne i zabawki. Do budynku przylega duży, ogrodzony ogród, który wyposażony jest w atestowane sprzęty i zabawki do zabaw na powietrzu. Atrakcyjny, zielony teren zapewnia idealne warunki do prawidłowego, fizycznego rozwoju dziecka.