• DZIEŃ BABCI I DZIADKA u maluszków

• Nowa galeria DZIEŃ BABCI I DZIADKA u maluszków została dodana do albumu fotograficznego

21 i 22 styczeń to wyjątkowe daty w kalendarzu – święto wszystkich Babć i Dziadków. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. To dla Was przedszkolaki przygotowały piękny program artystyczny (wiersze, piosenki i tańce). Nie zabrakło również wspólnej zabawy i poczęstunku. Wszystkiego najlepszego w tym pięknym dniu.

• DZIEŃ DZIWAKA

• Nowa galeria DZIEŃ DZIWAKA została dodana do albumu fotograficznego

08 stycznia obchodziliśmy w naszym przedszkolu ,,Dzień Dziwaka". Pomysłodawcą tego święta był profesor psychologii społecznej Philip Zimbardo, który zwrócił uwagę na to, że ,,Dziwacy" są wśród nas, są ekscentryczni, mają nietypowe upodobania i przyzwyczajenia przez co wyróżniają się w tłumie, ale to nie znaczy że są gorsi od innych. W tym dniu przedszkolaki zaprezentowały się w przepięknych, własnego pomysłu strojach.

Był to również czas spędzony razem z paniami z „PRZEDSZKOLAKA Z PASJĄ”, które przyjechały do nas z warsztatami SLYMY. Przedszkolak z Pasją to projekt, który ma na celu zainspirować i rozwinąć dziecięce pasje i umiejętności. Jak się bawiliśmy zobaczcie sami.

• Drużyna Kangura

• Nowa galeria Drużyna Kangura została dodana do albumu fotograficznego

„Hej, hej,
            Jestem czerwonym kangurem Przedszkoliada.pl. Powołałem jedyną w swoim rodzaju drużynę na świecie, która nazywa się „Drużyna Kangura”.

Do składu naszej drużyny zaprosiłem sześciu moich Zwierzo-Przyjaciół z sześciu kontynentów naszego świata i tysiące Aktywnych Przedszkolaków uczestniczących w różnych projektach w ramach systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl.

Z Drużyną Kangura podróżujemy po świecie, w tym świecie sportu, poznając wszechstronny rozwój ruchowy, ale także podstawy dyscyplin sportu, takich jak; piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna i koszykówka.

Zapraszam wszystkich serdecznie do zabawy w sport. Zdradzę mały sekret... w Drużynie Kangura wygrywają wszyscy!

Jeśli lubisz dobrą zabawę i sport, to dołącz do nas. Nie zapomnij tylko nauczyć się naszego okrzyku i zaprezentuj go z pełną mocą podczas naszego najbliższego spotkania:

Hura! Hura! Drużyna Kangura! ”

• Lekcja biblioteczna

• Nowa galeria Lekcja biblioteczna została dodana do albumu fotograficznego

W czwartek odbyła się grupie Starszaków lekcja biblioteczna. Pani Agnieszka Furman czytała przedszkolakom baśń : "Królowa śniegu" H. Ch. Andersena metodą teatrzyku kamishibai.