Nowa galeria LAUREACI MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO została dodana do albumu fotograficznego
MALUSZKI
Nasi wychowankowie zostali laureatami międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego "Wiosną jest najpiękniej" zorganizowanego przez Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 2, Przedszkole Publiczne Nr 8 w Rzeszowie. Celem konkursu bylo rozbudzanie zainteresowania światem przyrody, kształtowanie postawy szacunku wobec natury, uwrażliwienie na piękno świata roślin i zwierząt. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.