• DZIEŃ FLAGI

• Nowa galeria DZIEŃ FLAGI została dodana do albumu fotograficznego

Dzisiaj w przedszkolu obchodziliśmy niezwykłe święto. Było one poświęcone SYMBOLOM NARODOWYM. Przedszkolaki w czsie zajęć miały okazję przypomnieć sobie symboliczną wymowę barw polskiej flagi oraz to jak symbole narodowe szanować. Wysłuchały okolicznościowych wierszy, znanych piosenek. Obejrzały projekcję multimedialną pt. "Majowe święta" poświęconą świętom 1 MAJA (ŚWIĘTO PRACY), 2 MAJA (DZIEŃ FLAGI) i 3 MAJA (ŚWIETO KONSTYTUCJI 3 MAJA). Wykonały także GODŁO w postaci Orła Białego.

• Święto Ziemi - Maluszki

• Nowa galeria Święto Ziemi - Maluszki została dodana do albumu fotograficznego

21.03.2023 Maluszki obchodziły Święto Ziemi. W oparciu o ,,Bajkę o Planetce" utrwaliły jak należy dbać o Naszą Ziemię, segregowały śmieci do odpowiednich worków i układały ,,zakrętkowe" obrazki.

• Dzień Książki

• Nowa galeria Dzień Książki została dodana do albumu fotograficznego

W kwietniu obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Książki. Przedszkolaki odgadywały zagadki, dowiedziały się jakie są rodzaje książek, zalety ich czytania, jak o nie dbać. Poznały również Kodeks Małego Czytelnika.

• QUIZ EKOLOGICZNY - STARSZAKI

• Nowa galeria QUIZ EKOLOGICZNY - STARSZAKI została dodana do albumu fotograficznego

Grupa starszaków w piątek 21.04.2023r. przystąpiła do QUIZU EKOLOGICZNEGO przygotowanego z okazji DNIA ZIEMI. Był to quiz wiedzy o ekologi. Jego celem było sprawdzenie nabytych przez przedszkolaków wiadomości z zakresu ekologii i przyrody. Sprawdziliśmy jak dobrze znamy się na ekologii? Czy wiemy, jak chronić przyrodę i dbać o nasze zasoby naturalne.

• KONKURS RECYTATORSKI

• Nowa galeria KONKURS RECYTATORSKI została dodana do albumu fotograficznego

STARSZAKI

KONKURS RECYTATORSKI już za nami.

31.03.2023r. odbył się w naszym przedszkolu KONKURS LOGOPEDYCZNY MISTRZ POPRAWNEJ WYMOWY.

Wzięło w nim udział 23 przedszkolaków z grupy starszej. Dzieci prezentowały wybrane przez siebie wiersze Jana Brzechwy. Po obradach jury zadecydowało przyznać wszystkim uczestnikom pierwsze miejsce. Wyróżniono dwie uczestniczki: Karolinkę i Ruslankę.